• Sevindik Mahallesi 2343/3 Sokak No:13 20020 Merkezefendi/Denizli

Kurumsal

KURUMSAL

2014’den bu yana köklü tecrübesiyle Denizli’de hizmet veren Elit Forklift, Endüstrüyel depo ekipmanları ve iş makinaları konusunda sağladığı hizmetle sektördeki yerini almaktadır.  CHERY’nin bölge bayisi olarak distribütörlüğünü üstlenerek tüm Ege bölgesine satış yapmaktadır. 

Türkiye’deki iş makinaları satışı, desteği ve 7/24 teknik desteği veren Elit Forklif müşteri memnuniyetini ön plana koyarak kaliteli hizmet, kaliteli ürün politikasıyla ilerlemeye devam etmektedir.

Dinamik satış kadrosunun yanında tam donanımlı profesyonel teknik ekibiyle müşterilerinin her ihtiyacına tam zamanlı karşılık vermektedir. 

HYUNDAI Forklift yetikili servisliğini üstlenen Elit, endüstriyel iş makinaları üreten dünya markalarına özel servis hizmeti vererek yedek parça tedariki yapmaktadır.

İş makinaları satışının yanında kiralama ve yedek parça hizmeti sunarak müşteri gereksinimlerine olumlu çözümler üreterek sektörünün önünde gelen isimlerinden biri olma yolundadır. 

Forklift ve İstif makinaları ihtiyaçlarınızı giderecek tek doğru adres olan Elit Forklift çözüm ortağınız olmaktan son derece gurur duymaktadır…